หน้าปัดลายช้างธงชาติไทย บอกวันที่ตัวเลขไทยตำแหน่ง 3 นาฬิกา กระจกแซฟไฟร์ ตัวเรือนไทเทเนียมและสายผ้านาโต้ มาพร้อมสายยางสีน้ำเงิน ระบบล็อกสายแบบหูเข็มขัด กล่องใบครบเซ็ท สภาพใหม่สวยยังไม่ผ่านการใช้งาน
Basic Info | |
| Listing code | |
| Movement | Automatic |
| Case material | Titanium |
| Bracelet material | Textile |
| Year of production | 2021 |
| Condition | Unworn (Mint condition, without signs of wear) |
| Scope of delivery | Original box, original papers |
| Gender | Men's watch/Unisex |
| Location | Thailand, Bangkok |
Caliber | |
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | NH 35 Japan |
Case | |
| Case material | Titanium |
| Case diameter | 42 mm |
| Thickness | 15 mm |
| Water resistance | 20 ATM |
| Bezel material | Titanium |
| Crystal | Sapphire crystal |
Bracelet/strap | |
| Bracelet material | Textile |
| Bracelet thickness | 1.5 mm |
| Lug width | 22 mm |
| Clasp | Buckle |
| Clasp material | Steel |
| Buckle width | 22 mm |
Functions | |
| Date | |
Others | |
| Rotating Bezel, Limited Edition, Screw-Down Crown | |